• Over ons

Over ons

Juli 2000

Hebben we Anacon-Infra opgericht. Drie vakidioten werkten samen bij een gemeente en kregen het idee een projectbureau op te richten. Waarom? Wij vonden dat we projectvoorbereiding beter, sneller en tegen lagere kosten konden aanbieden.

Vanuit een zolderkamertje gingen we de boer op. Colbertje aan, kladblokje mee en uitvinden welke opdrachtgever wilde samenwerken. Het colbertje vervingen we al snel voor casual. De eerste jaren was het pionieren, vallen en opstaan, maar in 2004 namen we ons eerste personeelslid aan. In dat jaar verhuisden we ook naar Borculo, ons kantoor staat daar nog steeds.

2022

We maken een grote sprong naar het heden. Het voorbereidingsproces is de afgelopen decennia flink veranderd. Ons team en onze kennis is daarin meegegroeid. Alle expertise voor een juiste projectvoorbereiding hebben we in eigen huis. Met een jong, energiek team verzorgen wij de dienstverlening.

Onze kernwaarden zijn altijd hetzelfde gebleven.


Betrouwbaarheid

We doen wat we zeggen en we zeggen wat we doen.

Kwaliteit
We willen graag vertellen hoe goed we zijn, maar laten dit liever over aan onze opdrachtgevers. Zij kunnen onze kwaliteit het best beoordelen. Neem een kijkje op de projectenkaart en neem contact op met één van onze opdrachtgevers.


Humor
Met veel passie doen we ons werk, we voorkomen wel dat het saai wordt. In een goede sfeer en met veel plezier werken levert de beste resultaten.


Empathie
Wij pakken ons werk erg serieus op, het gaat gepaard met veel geld. Veel werk wordt verzet, het vraagt veel van onze medewerkers. Maar heeft iemand een mindere periode, dan is werk minder belangrijk. Tijd en ruimte geven we om weer fit te worden. De menselijke factor is een belangrijke kernwaarde.




 

Robert Ruiterkamp

Projectmanager,
directeur / eigenaar
r.ruiterkamp@anacon-infra.nl

Ronald Mengerink

Projectmanager,
Directeur / Eigenaar
r.mengerink@anacon-infra.nl

Arjan Woestenenk

Projectmanager a.woestenenk@anacon-infra.nl

Roy Gotink

Werkvoorbereider r.gotink@anacon-infra.nl

Roy Nijkamp

3D specialist / werkvoorbereider r.nijkamp@anacon-infra.nl

Mark Wolbrink

Contractspecialist / werkvoorbereider m.wolbrink@anacon-infra.nl

Joost Tuinte

Projectleider / werkvoorbereider j.tuinte@anacon-infra.nl

Gijs Winkelman

Werkvoorbereider g.winkelman@anacon-infra.nl

Dissl Lalleman - Bot

Specialist klimaat / Werkvoorbereider d.lalleman@anacon-infra.nl

Dylan Wagenvoort

Groenspecialist / Werkvoorbereider d.wagenvoort@anacon-infra.nl

Dennis te Nijenhuis

Uitvoeringsbegeleider d.tenijenhuis@anacon-infra.nl

Ramon Lammers

Werkvoorbereider r.lammers@anacon-infra.nl

John Peters

Tekenaar j.peters@anacon-infra.nl

Marloes Brandenbarg

Office manager m.brandenbarg@anacon-infra.nl

Jeroen Harmsen

Inrichtingsontwerper j.harmsen@anacon-infra.nl

Erwin Blankenberg

civiel technisch tekenaar e.blankenberg@anacon-infra.nl

Maartje Borst

civiel technisch tekenaar m.borst@anacon-infra.nl